Team centrale zetel

Kaat Vandensavel | Algemeen directeur
tel.: 016 31 45 70
kaat.vandensavel@huis11.be

Monika Sente | Secretaris van de algemeen directeur
tel.: 016 31 45 70
monika.sente@huis11.be

Cel onderwijs

Delila Denivelle | Directeur coördinatie basisonderwijs
tel.: 016 31 45 91
delila.denivelle@huis11.be

Nadine Tercalavres | Secretariaat basisonderwijs
tel.: 016 31 45 85
nadine.tercalavres@huis11.be

Saskia Dekocker | Coördinatie secundair onderwijs
tel.: 016 31 45 70
saskia.dekocker@huis11.be

Yrela Van Aerschot | Secretariaat beide SGE’en
tel.: 016 31 45 74
yrela.van.aerschot@huis11.be

Cel Financiën

Ingrid Ronsmans | Beleidsadviseur
tel.: 016 31 45 78
ingrid.ronsmans@huis11.be

Brenda Engels | Administratief medewerker financiën
tel.: 016 31 45 77
brenda.engels@huis11.be

Sofie Wuyts | Administratief medewerker financiën
tel.: 016 31 45 73
sofie.wuyts@huis11.be

Diane Jordens | Administratief medewerker personeel
tel.: 016 31 45 75
diane.jordens@huis11.be

Cel infrastructuur

Rogier Denecker | Architect
tel.: 016 31 45 72
rogier.denecker@huis11.be

Joke Decanniere | Medewerker overheidsopdrachten en infrastructuur
tel.: 016 31 45 89
joke.decanniere@huis11.be

Jeroen Rummens | Projectmanager infrastructuur
tel.: 016 31 45 76
jeroen.rummens@huis11.be

Wim Goris | Preventieadviseur
tel.: 016 31 45 79
wim.goris@huis11.be

Cel HR

An Jennes | HR-manager
tel.: 016 31 45 84
an.jennes@huis11.be

Cel IT & communicatie

Bert Milazzo | ICT-coördinator
tel.: 016 31 45 88
bert.milazzo@huis11.be

Bart Diliën | Communicatieadviseur
tel.: 016 31 45 88
bart.dilien@huis11.be